Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2009-es müncheni Oktoberfestre...

2009-es müncheni Oktoberfestre hol keressek olcsó szállást 2-3 embernek?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem beszélek németül, csak angolul, barátnőm valamennyire tud, de szerintem rám fog maradni a szállás intézése. Illetve lehet, hogy jön velünk még valaki, még nem tudjuk. Hol keressek szállást, ami olcsó, de azért elfogadható minőségű? Nem tudom, hogy vannak ezek, még sose aludtam ilyen helyen. Szóval nem tudom, pl. az mindegy, hogy mikor érünk oda? Mert a vonatunk elvileg úgy megy, hogy este tízre érünk Münchenbe, akkor még van lehetőségünk lepakolni a cucainkat és kimenni a fesztiválra? Meddig kell lefoglalnunk a szállást, hogy biztosan legyen helyünk?
2008. okt. 28. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel egy Day Dreams Holiday csekket!En Nemetorszagban elek, de Munchen jo par szasz km-re van tolem.Kb. egy honapja volt leertekelve a Realban ilyen 2007-es csekk,ami a vasarlastol szamitott egy evig meg ervenyes,csak a blokkot kell megorizni es az alapjan foglalni,meg kuldeni stb... de ez le van benne irva.Ez 50 euro normal aron ,ket szemelynek 3 ejszakara.2900 hotel kozul valaszthatsz benne.(Munchen mellett 4 hotel van)Leertekelve iszonyat olcso volt ,a tizede az eredeti arnak.(5 euro)Most tudom csillagokat lathatsz,hidd el,otthon ilyet 30 ev alatt egyszer sem lattam en sem .
2008. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!