Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldi magyarok. Ti milyen...

Külföldi magyarok. Ti milyen nemzetiségű emberekkel dolgoztok együtt?

Figyelt kérdés
Mit dolgoztok és melyik országban?
2018. márc. 13. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írország, projektmenedzsment. Multinacionális környezet, van ír, francia, spanyol, olasz, német, lengyel, horvát, litván és észt kollégám is, de pár magyart is ismerek a cégnél.
2018. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Fehérorosz, marokkoi, ghániai, burkina fasoi, barbadosi a közvetlen munkatársaim. Finnországban élek és a menekültekkel foglalkozunk, ezért rengeteg külföldi dolgozik nálunk.
2018. márc. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fejlesztek Svájcban.


A kollégák zöme német- vagy francia svájci, de van pár magyar, lett, brit és olaszországi kollégám is.


A párom konyhalány, neki mexikói és német-svájci kolléganői vannak, a szakács pedig francia.

2018. márc. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Németországban pincérkedek. Munkatársaim között van összesen 2 német, a többi mind török, cseh, szlovák vagy magyar.
2018. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már anyuka vagyok Németországban. Az ovinkban kb 70% teljesen német, 10% félnémet(mint mi, hogy a férjem német) és kb 20% külföldi, de ök vegyesen. Magyarok csak mi vagyunk, pedig 20 perc autóval Frankfurt és ez is egy város ahol mi lakunk...


A munkahelyemen 400 Föböl kb 100 fö volt külföldi, az irodában csak én voltam külföldi. De volt még 200 munkás akik bedolgoztak a csak a cégnek, ök mind keleteurópaiak föleg magyarok voltak...

2018. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában dolgozom könyvelőként, én vagyok az egyetlen külföldi a cégnél (kb. hatvanan vagyunk összesen). Vendéglátásban kezdtem idekint, ott voltak német, dán, bosnyák, horvát, szlovén, magyar, román és persze osztrák munkatársaim.
2018. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan most epp nem dolgozom, de egy eleg nemzetkozi cegnel dolgoztam itt Spanyolorszagban. Voltak spanyolok,lengyelek, kolumbiaiak, brazilok, olaszok, portugalok, magyarok, szlovakok, es csehek is a kollegaim kozott.
2018. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Írországban multinál dolgozom, főleg írekkel, de akad osztrák és amerikai kollégám is.

Előtte call centereztem, ott volt szomáliai, szír, spanyol, olasz, francia, portugál és brazil kollégám is.

2018. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!