Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan kell külföldön szállodá...

Hogyan kell külföldön szállodában szobát foglalni, Hogyan tudok komunikálni?

Figyelt kérdés
Nem voltam még külföldön fogalmam sincs hogy kellene szobát foglalnom hogyan komunikálnek Olaszországban . Köszönöm szépen ha segít valaki.

2018. márc. 13. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Olaszorszagban is szoktak angolul, nemetul, franciaul beszelni a szallodakban, az olaszon felul. Ha semmilyen nyelven nem tudod magad megertetni, vagy ne utazz egyedul, vagy irasd le a legfontosabbakat valamelyik vilagnyelven olyannal, aki beszeli.
2018. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Legegyszerübb, ha egy megbizhato online prtalon keresztül teszed, mint pl. booking.com

Ebben az esetben magyarul tudsz elintezni mindent es nem is kell kommunikalnod. Egyebkent rengeteg szallodaban dolgoznak magyarok, igy eselyes, hogy ha felhivsz par szoba jöhetö szallast, lesz, aki tud segiteni.

2018. márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Telefonodba nyelvfordítóba írd le az anyanyelveden, hogy mit szeretnél közölni és az rögtön lefordítja neked olyan nyelvre amilyenre beállítod. Ehhez kell internetkapcsolat a telódra.
2018. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Azért csak költött rád a magyar állam pár százezer forintot abban a pár ezer órában, amíg elvégezted azt a műkörmös iskolát.

Szedd össze magad. Ez az élet.

2018. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Beszélhetsz angolul, olaszul, németül, de bizoy akár spanyolul is :D


Valamelyik nyelv csak megy, ha nagyon gáz, akkor kérj me valakit, hogy foglaljon egy szállást. Én nem beszélek angolul, mégis megoldottam a négy napos Velencei üzleti utat a németemmel és mutogatással. :D

2018. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!