Kezdőoldal » Utazás » Európa » Segítene valaki? Június 25-i...

Segítene valaki? Június 25-i indulással mennénk autóbusszal Görögországba (SARTIRA)

Figyelt kérdés

9 napra és 7 éjszakára, nem találunk megfelelő árajánlatot mert mi olyan 30.000-ért -35.000-ért akarunk.

valaki nem tud egy ilyen ajánlatot???

csak a 25-i indulás a jó, érettségi miatt, ráadásul 3db 2személyes és 1 db 3 személyes (panziók) egy helyen legyenek.

valaki tud az ár körüli információt és bemásolná ide az is jó lenne.

köszönöm


2010. jún. 13. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyiben az Apollón Travel, vagy a Dias Zeus nem tudott segíteni, úgy sajnos több ötletem nincs. Elég alacsony a megadott keret, csak a buszjegy kiadja több mint a kétharmadát.
2010. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem is nagyon kicsi az összeghatár pláne 7 éjszakára. Nézegesd a last minute utakat mindenféle irodánál, hátha... Bár ennyi főre kétlem hogy sikerülne ilyen igényekkel!
2010. jún. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az INVIA.hu-n vannak,nagyon olcsó,buszos,last minute-s utak. ott nézz szét.
2010. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem tudom késő-e már, de én tudok egy helyet, ahová 21.500 a busz és egy főnek 7éjszakára 56 Euró a szállás (főszeonban, szóval később még olcsóbb is lehet). Én eddig ezt találtam, ami legolcsóbb. Már 8 éve járok Sartira, de ha haverokkal megyünk, nem családdal, akkor mindig itt szállunk meg, mert szinte semennyi időt sem töltünk ott, úgyhogy a célnak megfelel. A bibi ezzel viszont annyi, hogy ez 5 személyes szoba ára.
2011. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!