Kezdőoldal » Utazás » Európa » Marseille tényleg nagyon...

Marseille tényleg nagyon veszélyes város? Nemsokára lesz közvetlen járat Budapestről, érdekelne, hogy megéri -e elmenni.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt elég sok infó van:

[link]

2018. máj. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon tetszett, szerintem érdemes egy pár napos kiránduláson elgondolkozni.
2018. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Ha magàban kifejezetten a vàrosban nem is (bàr nekem pl tetszett a belvàrosa, de van akinek fura lehet, a mediterràn hangulat keveredik az észak-afrikaival) de a környéken megannyi làtnivaló van.

Les calanques (tengerparti sziklàk), maga a természet körbe, a tengerparti kisvàrosok, és természetesen Provence minden gyönyörűsége (levendulamezők pl). Aix-en-Provence sincs messze vonattal.

2018. máj. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Ja és Cassis is kifejezetten közel van, azt is érdemes megnézni, nagyon hangulatos kisvàros, tengerparttal, kikötővel, elég jó éttermekkel.
2018. máj. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem ér bántódás, akkor biztosan jó lehet, de végig azon parázni, hogy kirabolnak-e vagy sem, eléggé nyomasztó.

Sajnos az egyik ismerősömet kirabolták ott, és még el is verték, mert nem akarta önként és dalolva átadni az értékeit.

Annyi szép hely van még a világon...

2018. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
90%
Én múltkor voltam busszal ott nyáron forgalmas helyeken reptér,belváros.Semmi rendkívülit nem tapasztaltam.Szerintem nagyon jó hely.
2018. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!