Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba, de hova?

Horvátországba, de hova?

Figyelt kérdés

Most megyünk párommal először tengerre le. Szeretnénk csak beülni autóba és elindulni, de ez nem biztos mééég, lehet inkább kéne foglalni... vagy tud vki vmi szupi szállást? Gyönyörű helyen, lényeg nekünk nem a városi látnivalókon van, hanem a gyönyörű helyeken, tenger, öböl.javasélatok, tapasztalatok, aki tud linkeljen, az sem baj, ha nem túl drága ahely, de max olyan erős középkategóriáig fizetnénk... köszi


Még 1 kérdés? ha esetleg beülünk autóba és nem találunk szállást egy éjaszakát sem lehet sátorban eltölteni? ténylwg annyira durván büntetnek érte...?


2010. jún. 13. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pula
2010. jún. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rab szigetet ajánlom, kétszer voltunk ott... A sátrasért pedig most szertintem inkább ne kockáztassatok, 1-2 év múlva mikor meglesz a visszhangja és kiderül, milyen is ez gyakorlatban...
2010. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Plitvicei nemzeti parkot mindenképpen nézzétek meg menet közben, kihagyhatatlan. :)
2010. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Én még a szüleimmel voltam rabszigeten 2006- ban és annyira jó volt hogy most ugyanoda megyünk a párommal én is csak busszal mert nekünk nics kocsink. a szállás hotelben: Hotel eva (Suha Puntában) 85000 fejenként de megéri mert gyönyörű pici öblök vannak én bejártam annak idején négyet is és a negyedik teljesen üres volt akár meztelenül is lehetett volna fürödni :)nagyon tiszta a víz és rab sziget a legzöldebb állítólag a kvarner öbölben :) szóval ajánlom keress rá és kidob majd fotókat

jó nyaralást:)

2010. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

www.apartmani-hrvatska.com/ itt rakd magyarra(jobb sarok)

utána keresés (bal sarok).

Amugy:Biograd,Orebic,Makarska,Vodice.

2010. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Mellesleg:Útvonal tervezés: [link]
2010. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, sok segítséget kaptam!
2010. jún. 14. 17:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Dubrovnik.Gyönyörű hely.
2010. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Dubrovnik szép hely meg minden de nagy a város és sok a ,,rossz bácsi" ezért inkább nyugisabb helyett keress(etek).
2010. jún. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi évek óta KRK-re járunk. Nyugodt csendes partok is vannak, pl Risikán van egy félig homokos strand. Mi Wrbnik mellett szoktunk vadkempingezni, még soha nem volt belőle gond (rendőrrel soha nem találkoztunk pedig tavaly 4szer is voltunk), volt hogy a tulaj akié a kert volt a sátorozóhely mellett odajött de nem küldött el bennünket.
2010. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!