Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pár évvel ezelőtt Horvátország...

Pár évvel ezelőtt Horvátországban az út szélén kínáltak kiadó szobákat. Így van ez most is? És mennyibe kerül most egy négy fős szoba vagy appartman? Ha este 7-re érek oda még lehet szállást találni?

Figyelt kérdés
Ha van telefon számotok (nénetül beszélek) az is érdekelne, bárhol a tengerparton.
2010. jún. 14. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem mernék kockáztatni. Inkább foglaljatok a neten előre. Egyrészt olcsóbb,másrész Horvátország tele van, kétlem, hogy válogathatnátok a helyszínen. És elkérik a normálár kétszeresét is.
2010. jún. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben a kérdésben konkrétan és azonnal tudok segíteni, de írjál privát választ, (vagy engedélyezd a kérdésednél,hogy az email címedre válaszolni lehessen privátban.)
2010. jún. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Igen! Még 2 éve így volt. Szerintem most is így van.

Engem is érdekelne!


Köszönöm

2010. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!