Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen olcsó nyári utazást...

Milyen olcsó nyári utazást javasoltok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ketten (19 évesek, lányok)el szeretnénk menni közösen valahova külföldre, pár napra. Eddig nem találtam olyan lehetőséget, amelyben az utazás és az ott tartózkodás sem lett volna viszonyleg drága két diáknak. Az úticél kb mindegy, a lényeg, hogy menjünk. Van valamilyen javaslatotok?

Köszönöm!


2010. jún. 14. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
nyáron elég nehéz olcsón utazni, megszállni vhol, de talán bulgáriában nem olyan vészesek az árak.
2010. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy tipp.Angliában sok magyar él akik néha pár napra adnak ki szobát..(én is adtam ki,ezért tudom,hogy vannak ilyen emberek) Szóval keress ilyeneket akikkel megbeszélitek a szoba árát..(1 hétre általában egy kisszobát 70-90 fontért adnak ki,akkor naponta 10 -15 font lehet csak) Így már nem olyan vészes az ára..

Csak kíváncsiságból megnéztem egy repülőjegy árat.

A wizzair-nél például augusztusban mér tudsz venni oda-vissza 30.000 forintért....(ez elég jó ár) persze nem árt tudni,hogy mennyi az az összeg amit ti tudtok áldozni egy nyaralásért..

2010. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 20 éves vagyok! Mi is idén nyáron olcsóbb nyaralást tervezünk barátommal. nem tudom mennyi pénzt szánnátok rá,de mi nem túl sokat! Ötletként bejött Bulgária ott is a napospart! Nem ismertem ezt a helyet,de rátaláltam neten és elég olcsón is meg lehet úszni! Fapadossal el lehet jutni (wizzairrel) szinte elötte kell IDE! lefoglalni,amikor nem drága! A szállást is 3-4 éjszakára meg lehet úszni egy 25-30 ezerből! de persze,ha ketten mentek az már feleződik! szerintem nagyon jó helynek tűnik,olvastam róla ,hogy nagyon sok magyar megy,mivel olcsó hely! Lehet mi is ide megyünk!
2010. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Horvátország apartman önellátás


elég olcsó

2010. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Járda szigetek. Elég olcsó :D
2010. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha elég bevállalósok vagytok, akkor csakis last minute utat ajánlok. Bementek egy utazási irodába és megmondjátok, hogy holnap utaznátok. Görögország busszal 30-40 ezer/hét/fő.

Nem drága kint a kaja, pia. 3,5 € -ért akkora gyros-t kapsz, hogy jóllaksz vele egész napra.

2010. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, utanuk nézek!

:)

2010. jún. 15. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:

Majd ha döntöttél,akkor megírhatnád:)

Kösziii

2010. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!