Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vadkempingezés Ausztriában?

Vadkempingezés Ausztriában?

Figyelt kérdés

Szeretnénk végig járni Ausztriában a János-útat, de nem szeretnénk szállásra menni, hanem kempingeznénk, próbáltam utána járni milyen kempingezők vannak arra fele, de nem sok sikerrel, ha esetleg ti tudtok akkor nyugodtan linkeljetek :D

Illetve mi van akkor ha nem találunk, nagyon komolyan veszik ott? Itthon már próbáltuk és nem volt para, de ott nem ismerem a dolgokat.



#Ausztria #vadekmpink
2018. máj. 22. 15:40
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
19%
Ha van pénzed sok szaz euros birsagot kifizetni egy ilyenért akkor csak hajrá....es ne legyenek illuzioid!Az osztrak nem az a fajta nép amelyik ha eszre veszi mit csinalsz akkor a masik iranyba nez inkabb es nem foglalkozik veled!
2018. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És ezt miért nem lehet normalisan leirni? Miert kell ilyen szanalmasan?

Miert nem lehetett annyit írni hogy kemenyen buntetnek érte és tilos?

Vannak részek ahol megengedett. Ez egész Ausztria területén tilos? Tudtommal vannak kivételek, de ha biztos lennék benne nem tettem volna fel a kérdést. Szóval kossz a semmilyen hozzá szólást, a többiektől ha kérhetném emberi hangnemben és ne lekezelő stílusban. Tanácsot és segítséget kértem nem pedig kioktatást. A negatív dolgokat is lehet normálisan. Köszönöm.

2018. máj. 23. 08:11
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
19%

Na....egy újabb hiperérzékeny!

Egyebkent tőlünk nyugatra tulajdonképpen mindenhol szigorúan tilos a vadkemping és keményen büntetik(kivéve a skandináv országokat)Remélem így már megfelel annak a mimóza lelkednek!

2018. máj. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nézd meg, hívd fel az osztrák rendőrséget, de ha elkapnak, akkor ne sírjon a szád, hogy megbüntetnek, méghozzá elég keményen.
2018. máj. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Á, értem. Az emberséges beszéd mimóza lelket jelent. Most már tudom hogy nem velem hanem az emberek gondolkodási módszerével van baj :) még jó hogy az én környezetemben nem ilyenek élnek és sikerült normális embertől megérdeklődni. :)

Úgy hogy most azt tanácsolom ti is járjatok utána mielőtt rossz tanácsokat osztogattok. :)

2018. máj. 25. 00:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet vegülus ausztriaban vadkempingezni??
2018. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!