Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Neuschwanstein- kastély...

A Neuschwanstein- kastély kívülről, belépőjegy nélkül mennyire jól nézhető meg?

Figyelt kérdés

Kívülről szívesen megcsodálnánk valahonnan (akár kicsit messzebbről is), de annyira azért nem érdekel minket, hogy belülről is megnézzük, így nem vennénk jegyet.


A környéken esetleg valahol jó panoráma nyílik rá?



2018. máj. 25. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen körbejárható ingyen, belépő a kastély belsejében vezetett, eléggé pörgős és emiatt számomra alig élvezhető túrához kell. A feljutás gyalog ingyenes, busszal 2 euró körüli, forgattal 6 euró körüli áron van. A túra elég fárasztó, de csak kb 20 perc. Ráadásul a busztol és a fogattól is kell valamennyit gyalogolni úgyis.
2018. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Szia, ha bemennétek mindenképp vegyétek meg előre a jegyeket, mi nem tettük, és már nem is volt,mire odaértünk :( de így is több órát eltöltöttünk ott, udvarba is bele lehetett menni, az a képet amit mutatnak róla, levegőből készítették, szóval úgy lehetetlen látni. De van ott egy híd, azon fényképezkedik mindenki, elég sokan voltak mikor mi voltunk. Mikor mentek a kastély felé, már lehet látni a hegyen, mondjuk én először nem vettem észre,mert azt hittem magasabban van. De belépő nélkül is nagyon megéri :)
2018. máj. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mind a két választ!
2018. máj. 26. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!