Kezdőoldal » Utazás » Európa » AKi már volt a Triglavon...

AKi már volt a Triglavon mesélne? Kell e karabiner, ilyesmi.

Figyelt kérdés
2018. máj. 29. 12:05
 1/1 D. Brasco ***** válasza:

Te az a kérdező vagy aki napok óta érdeklődik itt,hogy kezdésnek teljesen amatőrként a mangart a triglav vagy esetleg a mount blanc lenne a jobb kezdésnek?!Ha erre igen a valasz akkor tovabbra is azt tudom tanacsolni,hogy köss előtte egy jó életbiztosítást legalabb a családod járjon jól!


Ha nem,akkor sem nagyon értem mit akarsz te ott,mert ha csak életedben egyszer jártál már valami hasonló környezetben akkor nem tennél fel ilyen kérdést....vagy ha mondjuk neztel volna pár képet vagy videot a hegyről/megmászásáról!Egy karabínerrel önmagában meg szintén nem tudom mi a célod?!


Én többször is megmásztam már több útvonalon de mindig az északi fal felől!Es hidd el,hogy a triglav egy királyság és a 3000-esek között a legnagyobb!komoly erönlét/tapasztalat/felszerelés elengedhetetlen!mondjuk esküszöm meg sem lepődök a kérdéseden,tekintve hogy nem is olyan rég valaki az utan érdeklődött hogy mezei utcai sportcipőben vagy szandálban meg lehet-e mászni!

2018. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!