Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valami jó apartmant...

Van valami jó apartmant Horvátországban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nyár közepén Horvátországba akarunk menni nyaralni. Arra gondoltam, hogy itt hátha van olyan aki ismer egy jó helyet a tengerpartnál, esetleg ő is szállt már ott.

A következők az igényeim:

- lehetőleg 1 apartman, tehát más ne legyen, de nem nagy baj ha 2 apartman van egymás mellett

- szép környezet, sok növény a ház körül

- nem nagy ház, csak kis takaros

- 4 főre éjszakánként 80€ körül (persze a kevesebb nem baj :P )

- jó lenne, ha a part mellett lenne közvetlen (gondolom azok drágábbak, de hátha van kivétel) vagy csak kis távolságra a partól


Valami hasonló ehhez, csak ez elég drága

[link]


Gondolom a feltételekkel jól leszűkitettem a kört, de hátha ismertek vmi ilyesmi kis nyaralót.


Előre köszönöm a családom nevében is :)


2010. jún. 15. 23:09
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocs a kérdést rosszul írtam ki, csak amiért a gyakorikerdesek.hu "nem csevegős oldal" ezért 10 percembe tellett kiírni a kérdést.

Tehát: Ismersz valami jó apartmant Horvátországban?

2010. jún. 15. 23:12
 2/3 Pataki Éva válasza:
Szia! Nagyon szívesen segítek, én évek óta oda járok,Dr Szekeresén Erzsike Zadartól pár km-re Bibinje, csodás ház, két apartman , kert ,kinti főzési lehetőség,mindennel fel van szerelve, csodálatos házigazdák, ők nyáron az emeleten laknak a két apartman a földszinten van terasszal,a tenger is közel van tul.képpen egy telken kell csak átmenni . A telefonszáma :85981972214. HIvatkozz rám nyugodtan Pataki Éva Szegedről..(evabusines@gmail.com)
2010. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget! Esetleg tudnál egy linket küldeni a nyaralóról? Vagy képeket?

Egyébként én hódmezővásárhelyi vagyok, tehát közel vagyunk egymáshoz ;)

2010. jún. 19. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!