Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba tömegközlekedés...

Horvátországba tömegközlekedéssel minden üdülőhely elérhető?

Figyelt kérdés
Meg vagyunk lőve, mert kocsink nincs, és egyelőre nem is tudjuk így megoldani az utazást. A repülő után szintén utazni kéne más járművel. A vonatban bíztunk, de az se megy végig a parton. A busz az utolsó mentsvárunk, de azt végigülni nem lehet leányálom...
2018. jún. 6. 23:05
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
Ajanlanam a google maps-et a bahn.de-t meg keress ra valami horvat buszos oldalra
2018. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Horvátországba tömegközlekedéssel minden üdülőhely elérhető?

Válaszom : Igen ! Még a szigeteken lévő üdülőhelyek is elérhetőek tömegközlekedéssel ! Ugye a hajó is egy tömegközlekedési eszköz.

A vonatban bíztunk, de az se megy végig a parton.

Válaszom : Sajnos itt most vissza kell kérdeznem , mert nem értem, hogy mit szeretnél kérdezni, mi a célod? Végig szeretnéd utazni az egész horvát tengerpartot ami kb.: 2000 km ? a szigetekkel együtt kb. 5700 km ! Ezt komolyan kérdezed, hogy tömegközlekedve szeretnéd "bejárni" körbeutazni ?

2018. jún. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmilyen körutat, egyszerűen csak a kinézett nyaralóhelyre szeretnénk eljutni. De útvonal tervezésénél mindig csak autóutat látok kiírva, tömegközlekedést nem. Például olyant, hogy mondjuk Splitbe érkezve (vonattal) melyik buszra kell átszállni, hogy az adott település azzal elérhető legyen. Néhány megállónál többet eddig nem találtam, és az sem a kinézett úticél volt. Vonattal se lehet bármeddig eljutni, ezért kéne a busz is.
2018. jún. 7. 06:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Az autós út melletti ikon a tömegközi. Azt nehezen hiszem el hogy a sok turistának meg ott élőnek csak kocsival lehet közlekedni. Próbáld meg 2 féleképpen. Ahonnan indulsz - a település ahova mész vagy split-a település ahova mész.
2018. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az autóbérlés nem opció? Telekocsi?
2018. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Autótok nincs, a repülő és a vonat nem megy mindenhová, a buszozás meg kényelmetlen.

Mégis mit vársz tőlünk???

Maradj otthon, mert a tengerre is lenne valami kifogásod, pl. hogy túl nedves.

2018. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi más úgy megyünk, hogy Zürich-Ljubljana éjszakai vonat, aztán Flexibusszal rovinj.


Tavaly a csodás MÁV-Isztria járattal mentünk Fiuméig... hagyjuk inkább :D, majdnem lekéstük az onnan Pulába menő buszt, pedig egy órát ráhagytunk.

2018. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a második válaszadó, ezt találtam : [link]
2018. jún. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jövőre talán elmegyünk Horvátországba is, de most más úticél mellett döntöttünk. A 6-os válaszoló meg remélem jobban kijön a medúzákkal, tengeri sünökkel, mint az emberekkel úgy általában.
2018. jún. 25. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!