Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ulcinjban fizetősek a strandok...

Ulcinjban fizetősek a strandok? Milyen árban van nap/fő? Ebbe beletartozik a napágy vagy külön kell érte fizetni?

Figyelt kérdés

#Ulcinj #Ulcinj beach
2018. jún. 15. 11:45
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Te minden nap, külön teszel fel erről kérdéseket?
2018. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg jó lenne, ha abbahagynád a banális kérdéseid sortát. ott leszel, fogsz boltot találni. Ki lesz írva a napernyő ára, lesz ingyen strand, sőt csak az lesz.

Szóval nyugi.

2018. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ha minden 10 percben tennék fel valami kérdést akkor is mi van? Nem azért van ez az oldal?

2. Előtte szerettem volna tudni az árakat, azért kérdezem, nem mikor ott vagyok.

2018. jún. 15. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha ennyire pánikba vagy esve attól, hogy mennyi lesz a napernyőbérlés, tudsz-e olcsón ételt venni és még minden, amit összeírkáltál az utóbbi napokban, és olvasni sem tudsz a neten, horribile dictu angolul, akkor maradj otthon, mert nem neked való ez az őrült stressz, ami egy szomszédos országban eltöltendő egy héttel jár. Vagy maradj otthon, mert ennyire nincs pénzed.

Egyik sem jobb.

2018. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Te pedig ha hasznos választ sem tudsz adni, ne itt éld ki gonosz hajlamaidat! Egyszerű kérdést tettem fel, de nem a gonosz, kötekedő Magyarnak.
2018. jún. 15. 19:28
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Kisbetű, a magyar szó kisbetű.


Nem kötekszem, sőt, gonosz sem vagyok. Felhívtam a figyelmed arra az egyszerű lehetőségre, hogy használd a tripadvisort vagy egyéb angol nyelvű oldalakat. Mindezt SEGÍTSÉGBŐL, mert ott sokkal több infóhoz juthatsz.


Esetleg a 3-5 kérdésed kiírhattad volna egyszerre is.


Szívesen.

2018. jún. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Valóban nem kötekedés volt. Nem is gúny...

Köszönöm!


Egyébként szeretek tájékozott lenni árak terén (is), ezért kérdezek.

2018. jún. 15. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom észrevetted-e, de azért nem kapsz válaszokat, mert primitív hülye kérdéseket teszel fel. És akkor sem fogsz kapni, ha óránként teszed ezt. Valóban jogod van hozzá, hogy megtedd, de max hülyéket fogsz megtalálni vele. Aki pedig tudna neked bármit mondani, vagy hallgat, vagy azt mondja, olvass nyomnorék.
2018. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi 😁❤
2018. jún. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!