Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rijekába volán vagy máv inkább?

Mrs.Nobody kérdése:

Rijekába volán vagy máv inkább?

Figyelt kérdés

Mindenképp oda szeretnék menni, ott él egy barátom.

Szóval érdekelne, hogy melyik a célszerűbb, illetve ha van más ötlet, meghallgatnám.

Köszi



2018. júl. 8. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
A MÁV Rijekába... ember legyen a talpán.Nem jó. Bármi mást választasz valószínű jobban jársz. Egyébként Rijeka gyönyörű hely, jó lesz, bárhogy is mész végül:
2018. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
1%
Ha jot akarsz magadnak telekocsi!A máv egy büntetés
2018. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

..,mert egy random sofőr mellett rohadni a fizetőkapunál a dugóban az aztán nagy élmény...


Tény, hogy a SEA->YOU vonatokban nincsen klíma, de az éjszakai utazással spórolsz a szálláson és reggel indulsz, este érkezel, valamennyire tudsz aludni is, fekve(!), bár éjjel van útlevélellenőrzés. A buszok pedig modernek, de túl hosszú az út ahhoz, hogy végigseggelje az ember. És ugyanúgy áll a dugóban.

2018. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

MÁV-ot felejtsd el. Egy kalap fos, az éjszakai IS, és a nappali járata IS.


Egyszer - és utoljára - mentünk úgy le. Soha többet, még Magyarországról nem értünk ki, de már összeszedtünk 1 óra késést.


A bartánőm nappalival ment, "csak' 16 órát utazott :D

2018. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Ja, igen, klíma nulla, a horvát-szlovén határon meg csak 45 percig álltunk "útvelésellenőrzés" címén.
2018. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
3%
Inkabb rohadok egy ismeretlen sofőr mellett a kapunál a dugóban(már ha van)mint hogy a szaros máv ócska koszos büdös vagonjában utazzak,halál kényelmetlenül,jó drágán es alsó hangon 14órát........
2018. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem nagyon találtam telekocsit, pedig több időpontban is néztem. Az Adria express volán járatokról tudtok valamit mondani? Időtartam, jegyárak (Népligetből), ilyesmi?
2018. júl. 16. 05:17
 8/8 anonim válasza:
Szerintem, ha kitekernél, előbb ott lennél és még ingyen is lenne. Inkább busz, vagy telekocsi vagy repülő.
2019. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!