Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország vadkemping?

Olaszország vadkemping?

Figyelt kérdés

Olaszországban mennyire ellenőrzött a vadkempingezés? 1 éjszakára kellene csak és este érkeznénk reggel indulnánk.

Tudom, hogy nem legális, de mégis mekkora az esélye a lebukásnak? Észak olaszországról lenne szó és valami erdősebb területben gondolkodunk.


2018. júl. 10. 01:06
 1/9 D. Brasco ***** válasza:

50-50

Mert vagy lebuksz vagy nem!Nyilvan ha talalsz valami eldugottabb helyet annal kisebb az esély!Viszont az északi részen,ha az már a hegyeket jelenti nem árt vigyázni a táborhely kivalasztasanal tekintve hogy éjszaka elég komoly vad mozgás van éjszaka

2018. júl. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Azért ne zárjuk ki az olasz bűnözést sem.

Nehogy kiszúrjanak egy magányosan álló külföldi rendszámú autót...

2018. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Én sokat aludtam kocsiban is és vadkempingeztem is.

Az olasz rendőrök a legkorrektebbek európában, a hollandok a leggyökerebbek.

Egyszer bekopogott éjszaka egy olasz rendőr a kisbuszba ahol aludtunk pár napja.

Megkérdezte hogy magyarok vagyunk-e, és hogy itt alszunk.

Mondtuk hogy igen, erre jó éjszakát kívánt és elköszönt.

Pl. Jesoloban sok sátrat láttam a kocsi mellé felverve, senkit nem zavart.

Sőt Bibionéban egy csapat sátorozott a parton egy kietlenebb részen.

2018. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát persze!
2018. júl. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Uhh 3-as köszönöm szépen a választ, pont ilyen saját tapasztalatokra voltam kiváncsi, ment a plusz:)
2018. júl. 10. 15:21
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező!

Attól, hogy felpontozod a neked tetsző választ, még egyáltalán nem biztos, hogy úgy is van!!

Elárulom, hogy még lakókocsival sem parkolhatsz ott ahol akarsz az olasz nyaralóhelyeken, nem, hogy szabadon sátrat verhetsz a híres nyaralóhelyek tengerpartjain!!

2018. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is az volt a kérdés, hogy szabad-e, mint írtam is tudom, hogy nem legális. Amúgy közel sem tengerpartról lenne szó.
2018. júl. 11. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

3-as vagyok.

Mi okom lenne hazudni?

3 hónapig éltem kisbuszban, körbejártuk európát.

Ezen kívül minden nyáron pár hetet olasz-szlovén-horvátországban töltök.

Azért mert te egy paragép vagy és mindentől félsz, még nem kell másokat is paráztatni.

Én a feka migránsoktól jobban paráznék, akik elérasztották olaszországot, mint a rendőröktöl. Velük nagyobb gondjuk van mint egy vadkempingessel...

2018. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak nem Bibionéban!
2018. júl. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!