Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rab sziget szép hely? Olyanok...

Rab sziget szép hely? Olyanok véleményét várom akik voltak ott.

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 15:40
 1/4 anonim válasza:
Én egyszer jártam ott, széép hely valóban, de én úgy gondolom vannak szebb ehyelek is... Igaz mi osztálykiránduláson voltunk kempingben... igazából a tenger mindenhol széép, így ott is gyönyörűűű, de elééég kopár... Hazafelé bem,entünk a pitvicei tavakhoz, na nekem az nagyobb élmény és maradandóbb. Igazából mondjuk nem nagyon voltunk semerre, csak a városban, nem rossz hely, na, maradjunk ennyiben, de én nem mennék vissza sztem! :)
2010. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tavaly nyaraltam ott, és engem teljesen lenyűgözött, szívesen visszamennék, főleg a hajókirándulás volt jó, körbehajóztuk a szigetet, ha valaki oda elmegy nyaralni a hajós körutazást mindenképp iktassa a programba :) Sztem meseszép hely :)
2010. jún. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is tavaly voltam, de nem tudom... voltam már jobb helyen is.

mondjuk a strand szép homokos volt. de a kompra kb két órát vártunk odafele meg vissza is :S és is voltam hajókiránduláson. tök jó volt. megnéztünk egy világháborúban elsüllyedt hajót(a vizen keresztül lehetett látni) meg egy börtönszigeten is voltunk. az nagyon érdekes volt. 16 éves vagyok és nem nagyon szeretem a múzeumokat meg ilyesmiket, de ezt alig bírtam otthagyni. ja meg megálltunk kiugrálnia hajóból is :D

2010. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én 4 éve voltam ott, kegyetlen sokat kellett várni a kompra, de megérte, jó volt :)

csak pont egy olyan homokos parton voltunk, ahol besétálhattál 2 km-t is, de még mindig csak térdig ért a víz : )

köves,sziklás partokat inkább ajánlom

2010. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!