Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes megnézni Berlinben?

Mit érdemes megnézni Berlinben?

Figyelt kérdés

Már utánanéztem pár dolognak,de örülnék,ha tudnátok írni látnivalókat,esetleg személyes tapasztalatot.

Egyébként azért kérdezem mert nemsokára megyünk Berlinbe.A Pergamon múzeumról tudom hogy jó.



2018. júl. 20. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Tessék nyuszó: [link]
2018. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. júl. 20. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is a Pergamon volt a legnagyobb élmény. Körülötte, a folyóparton hétvégente nagy kirakodó vásár van. Mindenképp menjetek fel a Reichstag kupolába, szép a kilátás. Előre kell időpontra jegyet venni! A Reichstag oldalában van egy emléktábla a német-magyar barátságról.


Még a Checkpoint Charlie is érdekes lehet. Amúgy Berlint teljesen lerombolták a II. világháborúban, egy modern nagyváros, még mindig hatalmas foghíjakkal, sok műemlékre ne számítsatok.


Menjetek ki Postdamba, nézzétek meg a palotát, csillagvizsgálót. Az a város eléggé ép maradt.

2018. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Az állatkertet érdemes meglátogatni?
2018. júl. 20. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:

A pandák miatt érdemes lehet, amúgy nem egy nagy szám.


Tudom még ajánlani a szovjet emlékművet a Treptower Parkban. Eleve a park nagyon szép a folyó partján, az emlékmű meg monumentális.

2018. júl. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. júl. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!