Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék szörfözni tanulni....

Szeretnék szörfözni tanulni. Hova érdemes menni lehetőleg Európában?

Figyelt kérdés
Milyen árral számoljak kb? Személyes tapasztalatok érdekelnének.

2018. aug. 1. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
San Sebastian Spanyolország. Sokat jártam oda, a mostani árakat nem tudom, az utóbbi években már Marokkóba járok.
2018. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! És a marokkói árak milyenek?

Fapadossal az is könnyen elérhető...

2018. aug. 2. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Én csak deszkát szoktam bérelni az 60 euró egy hétre. San Sebastianban amikor utoljára voltam abból kb két napra lehetett deszkát bérelni azóta meg gondolom drágult is. Minden más is sokkal olcsóbb. Csak ott azért az orvosi ellátás nem olyan jó. Ha valami történik, márpedig szokott ez azért elég nagy faktor. Nem azt mondom nekem is volt hogy szétszakadt a felső ajkam, aztán nagy nehezen hívtak egy plasztikai sebészt az ország túlsó végéből aki úgy megcsinálta hogy egy hét múlva már alig látszott, de ott kellett viaskodni velük hogy ne a helyi sztk-s hentes fércelje össze mert az örökre meglátszódott volnma és a helyreállítást nem fedezi a biztosítás már. Szóval az egy más közeg, ha utazgattál már Európán kívül tudod mi a helyzet.

2018. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Hát igen, egyszer voltam már Marokkóban... De az egészségügyükhöz szerencsére nem volt szerencsém, de el tudom képzelni... Szörfözésnél gyakori a sérülés?

2018. aug. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!