Kezdőoldal » Utazás » Európa » Wizz Air-re lehet felvinni...

Wizz Air-re lehet felvinni ételt otthonról?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 12:36
1 2
 1/15 anonim válasza:
7%
Nem
2018. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Én lazán felvittem 3 parizeres zsömlét majd megettem a repülőn.
2018. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne lehetne, én mindig viszek valami ételt magammal a fedélzetre, igaz nem a gépen eszem meg, de akár ott is megeheted. Nem a legitársaság világítja át a csomagodat. Amit a biztonsági átvilágításon átengednek (sima ételt átfognak), az mehet a fedélzetre is.
2018. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Ha az EU-n belül utazol felvihetsz. Itt persze szedvicsre van ilyesmire kell gondolni, joghurtot vagy folyèkony èlelmiszert nem.
2018. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

Pl. szendvics, péksüti, alma, csoki, ropi, ilyesmiket simán lehet.

Csak ne legyen folyadék és lehessen egyszerűen, tisztán enni.

2018. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Lehetőleg jó fokhagymásat vigyél, mint bizonyos embertársaink
2018. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, miért lett a 6-os lepontozva. Tényleg nem illik szagosat vinni, nemcsak repülőre, de máshova sem, ahol ez másokat zavarhat. Szóval a kolbászos szendvicset felejtsétek el egy életre :)
2018. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

"Há én felvittem, de nem tudtam mögenni.

Fél ódal szalonnát és vöröshagymát meg kenyeret vittem.

A probléma az vót, hogy a repülőtéren annál a visitó kapunál elvették a bicskámat. Na meg a jó kis házi pálinkámat. :D:D:D:D"


Viccet félre:

Nekem eszembe nem jutna kaját vinni, csak foglalná a helyet az értékes csomag térfogatból. :D


Ha nem folyadék és nem tiltott a fogadó országban, akkor felviheted.

2018. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
8: Ja, mert egy tenyérben elférő szendvics vagy egy csoki tényleg óriási helyet foglal :DDDDD
2018. aug. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

Fel lehet vinni. De nem mindig lehet megenni. Van, amikor rászólnak az utasra, hogy ne egyen, mert ők is árulnak élelmet. Ez olyan, mintha bemennél egy vendéglőbe és kipakolnád a hozott kaját.

Másodszor: van egy "parasztos" hangulata az egésznek: a vonaton sem mindegy, hogy az utasellátótól veszel egy szendvicset vagy a táskádból szedsz ki rántotthúst paprikával.

Harmadszor: olyan sok órát repülsz, hogy nem bírod ki evés nélkül ?

2018. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!