Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erősen gondolkodom egy túrázós...

Erősen gondolkodom egy túrázós hosszú hétvégén Erdélyben (Torockói-hegység) október 20-23. között, de kicsit félek az időjárástól. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Aki ott lakik, esetleg túrázott arra ősszel, kb. mire lehet számítani?
2018. aug. 29. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Statisztikailag 7-14 fok, 10-19 km/h szèl, inkább felhős-esős, mintsem. napos idő. De ez csak statisztika, simán lehet bombajó idő vagy botrányosan rossz is, ez 2-3 napra előre látszik csak. Tehát vagy utazz el tutira, de legyen nálad megfelelő öltözet vagy utazz el, de legyen alternatív programterved, vagy ha egyik sem opció, válassz másik úti célt.
2018. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi:) Ez ilyen csoportos út lenne, nincs alternatíva szerintem, túrázás van oszt kész:)

Alapveteőn úgy gondolom, hogy egy kis eső nem gáz, fel lehet normálisan öltözni, csak azért ha 4 napig folyamatosan szakad, lehet nem lesz nagy élmény:D

2018. aug. 29. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Azert ovatosan azzal a turazassal, a medve nem jatek...
2018. aug. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
51%
Találkoztok majd néhány medvével is. Személyes tapasztalat :D
2018. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én Erdélyben éltem 20 évig, igaz nem Torockó részén, a székelységben.

Ott ugye még hidegebb van, tehát én azt mondanám nem kell tarts, dehát az én szervezetemnek az volt a normális.

Szél, eső benne van a pakliban, de szerintem nem kifejezetten Erdély miatt, hanem önmagában ősz, túra - velejárók.

Szerintem ha jól felkészülsz és mozgásban vagy, nagy baj nem lehet, és a gyönyörű tájért, élményért megéri!

Főleg ha csoportban vagy, nem egyedül, nincs mitől tartani :)

Vágj bele!

2018. okt. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Torockó környékén nem létezik medve...
2019. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!