Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudna mesélni egy kicsit...

Tudna mesélni egy kicsit Dániáról?

Figyelt kérdés
Nem a pénz érdekel hanem pl a mentalitás, az emberek milyensége meg ehhez hasonló dolgok. Hogyan állnak hozzánk?

2018. nov. 5. 20:10
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
Utikritika.hu/dania
2018. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Éltem ott kicsit, de turistaként más, mint életvitel szerűen.


A nyugalom szigete, az emberek nem sietnek. Egészséges, nyugodt életet élnek, harmóniában a természettel.

Az ital és cigaretta direkt eszméletlen drága, a helyiek nem is nagyon füstölnek, alkohol néha megy, de nem egy oly alkesz nép amúgy.

Az utcák szépek , igen szigorúak a szemetelési szabályok, de ez elmondható Európa szinte minden nyugati/északi szegletére.

Az időjárás annyira nem szélsőséges, mint sokan hiszik, de ha esik az eső akkor esik rendesen nem nagyon szokott cseperegni, mint idehaza.

Az emberek alapjáraton kedvesek, nyitnak mások felé, de csak mértékkel mert skandináviában azért zárkózottabbak, szűkszavúbbak az emberek, mint mondjuk Olaszországban pl.

Németet és angolt is nagyon jól beszélik, de nagyon örülnek ha tudsz dánul valamennyit, ha kiköltözöl akkor meg egyenesen kötelező.

Szerettem ott, nyugodt békés élet volt magas színvonalon. A boltban ha bevásároltam a termékek isteni minőségüek, aligha volt " műanyag" tejtermék, vagy felvágott.

2018. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!