Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az iránt szeretnék érdeklődni,...

Az iránt szeretnék érdeklődni, hogy Angliában járva van-e olyan háztartási/elektronikai/bármilyen cikk/termék, ami itthon számottevően drágább?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már majdnem egyforma árban vannak. Annyi van, hogy sokszor vannak akciók amikor érdemes megvenni, de ez nem mindennapos. Én azt is tapasztaltam, hogy otthon Magyarországon sokkal több fajta terméket árulnak mint itt kint,vagyis otthon több a választék.

Múlt héten vettem egy porszívót. Dyson V7 Animal Cordless-t 300 fonttért. Gondolom otthon sem olcsóbb..

2018. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatod!
2018. nov. 12. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyanaz a termek tapasztalataim szerint Angliaban olcsobb, de valoszinuleg nem szabalyszeru.
2018. nov. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szintén köszönöm a válaszod.
2018. nov. 14. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!