Kezdőoldal » Utazás » Európa » Létezik olyan útitárskereső,...

Létezik olyan útitárskereső, ahol az emberek részletesen írnak magukról?

Figyelt kérdés

Valamelyik skandináv országba mennék, de nincs kivel. Ezért kerestem valamilyen útitárs-keresőt, de alig írnak valamit az emberek magukról, én meg elég zárkózott vagyok, és nagyon megválogatnám, kivel utazom.

Azt se tudom, hogy egyáltalán akar-e valaki télen észak felé utazni.



2018. nov. 28. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Feltehetöleg csak akkor írnak bövebben, ha valakivel konkrétabban van közös terv, a neten azért nem okos dolog nyilvánosan részeleteket megadni valakinek magáról.
2018. nov. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugy kepzelted el, mint egy webshopot, az emberek kiontik a lelkuket, valogatsz kozottuk, majd aki erdekesnek tunik, rairsz?!
2018. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem igazán a kérdésedre válasz, de ha nem találsz senkit, aki szimpi, utazz egyedül. Nagyon jó dolog. Ha mégis társaságra vágynál, Couchsurfing. Nem muszáj idegeneknél aludnod, van meetup funkciója is az alkalmazáson.
2018. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék egyedül utazni, utolsó, mert rosszul tájékozódom és csak fokozná az elveszettségérzésem.
2018. dec. 8. 02:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, én nem szeretnék senkire semmit ráerőszakolni. De egyébként én is, Prágában 5 órán keresztül bolyongtam az esőben, mert egyszer jobb helyett balra fordultam. :D És ott jutottam ki a külvárosba. De nem bánom, mert így legalább azt is láttam, amit nem terveztem. Másnap elindultam a Vár felé, de nem volt konkrét útitervem, és a térképet se néztem, mindig arra mentem, amelyik irány jobban tetszett. Azóta mindig így csinálom, direkt eltévedek, hogy jobban megismerjem az adott helyet.

De mondom, te dolgod, ez csak a személyes véleményem.

2018. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

okés, semmi gond, csak leírtad a véleményed.


am voltam pár éve Prágában én is úgy, h ismerősöm – akinek a lábát műtötték – kisántikált elém a buszvégre, de egyedül buszoztam oda és haza is, és napokig egyedül bóklásztam a városban, és nem volt kellemes eltévedni, Münchenben tök egyedül meg még rosszabb volt :D

szóval csak végszükség esetén mennék tök egyedül külföldre.

2018. dec. 8. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt aruld mar el nekem, hogy egy okostelefonnal a zsebedben, amin van neted, terkeped meg GPS-ed, hogy a halalba lehet eltevedni??
2018. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!