Kezdőoldal » Utazás » Európa » Prágába megyünk a családdal 2...

Prágába megyünk a családdal 2 napra. A belépő jegyek árán kívül szerintetek mennyit érdemes váltani?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Honnan tudhatnánk, hogy mit csináltok, merre mentek ? Ha pl. vendéglőben ebédeltek vagy híres sörözőben söröztök - az már mindjárt meg-tízszerezi a költségeket... Legjobb így számolni: amennyit itthon költenék (forintban) 2x + ajándék - mindez átszámolva koronába.
2018. dec. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én nem váltanék kb. semmit, max egy kis aprót és fizetnék kint kártyával mindenhol, ahol csak lehet.
2018. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mindenhol lehet kártyával fizetni, én sem vittem kp-t a legutóbb.
2018. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Nemrég írta valaki itt a gyik-en, hogy a D1-es autópálya (Pozsony-Prága) több helyen fel van túrva, így megnő az útidő. Akkor mérlegeld, hogy nem érdemesebb-e Ausztrián keresztül menni Linz-ig, onnan felkanyarodni északra, Prágába.
2018. dec. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Fel van túrva az autópálya az biztos.

Én eddig mindenhol kártyával fizettem, talán egy helyen nem sikerült, a Petrin kilátónál, de ott meg van automata, ahol tudsz pénzt kivenni. Nem nagyon szoktunk vinni koronát, ha kell, akkor veszünk ki ott. De szerintem 2 nap alatt kb semmit se fogsz látni a városból.

2018. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az információkat, véleményeket! :) Mindenkinek ment a zöld jel. :)
2018. dec. 2. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!