Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért ilyen felkapott hely...

Miért ilyen felkapott hely most Málta?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy idén nagyon közkedvelt nyaralási hely Málta. Miért ilyen "felkapott" most?

2018. dec. 2. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre, de ettől még lehet... Ha így van, akkor egyik ok, hogy megy oda fapados, így olcsón el lehet jutni és az árak se magasak.
2018. dec. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Mindig is felkapott volt, itthon meg nyilván azóta hogy szezonban 30-40 körül lehet menni fapadossal.
2018. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem most lett felkapott hely, legfeljebb Káeurópában, mert az itteni fizetésekhez viszonyítva is relatíve olcsón el lehet jutni oda és helyben is egész kedvező árak vannak.
2018. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépek a városok, kedvesek az emberek, érdekes kultúrája van és valóban nem drága.
2018. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!