Kezdőoldal » Utazás » Európa » Önkéntes program vagy olcsóbb...

Önkéntes program vagy olcsóbb nyári program Angliában? Vagy maradjak a Campleaders-nél?

Figyelt kérdés

Angol szakos vagyok, de még sosem volt lehetőségem eljutni Angliába, pedig az minden álmom. Úgyhogy már egy ideje lázasan keresem a lehetőségeket, de egyelőre még nem találtam megfelelőt. Az Európai Önkéntes Szolgálat lenne a legjobb, a legkedvezőbb, viszont inkább hosszabb távra szóló projektjeik vannak, ami nekem nem jó (mindenképpen a 3 hónap nyári szünetre kellene). Van csomó nyelviskola is meg nyári egyetemek, de azok pedig elég drágák és annyi pénzem nem lenne rá... Nem tudom, hogy esetleg tudna-e bárki valamilyen lehetőséget ajánlani.


A Campleaders pedig nagyon jó szerintem, minden szempontból (tök jó lehetőség, jó tapasztalat, olcsó stb.), de mégis Amerika és nem az lenne az elsődleges célom.


2018. dec. 17. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed, mindenesetre beírom ide, amik most így eszembe jutottak, hátha segít:


www.workcamps.info - én 2x voltam velük külföldön, egyszer Bulgáriában, egyszer Izlandon, általában 2 hetes önkéntes táborokat szerveznek, különböző témákban. Szoktak lenni Nagy-Britanniában is, de ha jól látom idén nyárra még nincs fent sok, tavasszal 1-2 hónap múlva fogják feltölteni a legtöbbet. Neked csak egy egyszeri regisztrációs díjat kell fizetni a magyar szervezetnek (15e volt mikor én mentem, Útilapu Hálózat a nevük, keress rá), illetve az oda és visszautat kell állnod.


www.workaway.info - itt reeengeteg lehetőséget fogsz találni, az előbbivel ellentétben itt nem lesz küldő szervezeted, tehát neked kell az egész dolgot leszervezned és kommunikálnod a fogadóiddal. Viszont itt sokkal többfajta munkát találsz, és te szabhatod meg, hogy hány hétre/hónapra maradsz (s ha nem tetszik, nem is muszáj ottmaradnod tehát nincs semmilyen kötelezettséged) - ez az oldal arra való hogy napi kb 4 óra munkáért cserébe kapsz szállást és kaját, és a világon rengeteg országban működik. Ami még más lehet itt, hogy az előzőnél általában egy kis internacionális csapat verődik össze 1-1 táborban, itt viszont sok olyan hely van, ami csak 1-2 önkéntest keres (de azért van olyan is ami sokat, ezt is be lehet állítani a keresésnél.)


Hajrááá

2019. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!