Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes Bécsben megnézni...

Mit érdemes Bécsben megnézni ha egy napunk van rá?

Figyelt kérdés
Schonbrun kastely mindenfelekeppen megneznenk.
2018. dec. 21. 03:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt meg a környékét, a Gloriettet, állatkertet és nézzétek meg belül is a kastélyt. Vagy fél nap a kastélynál és utána átparkoltok az Opera környékére, ahol meg lehet csak mászkálni, élvezni a várost.
2018. dec. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan azt tudom mondani amit az előttem lévő, míg javaslom a karácsonyi vásárt és este menjetek átt a városon szépen ki vannak villágítva a dolgok.
2018. dec. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
januarban tudunk csak menni, akkor mar nem lesz karacsonyi vasar
2018. dec. 22. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:

"Akkor csak azt meg a környékét"


Miért csak azt? 10 percre van a belvárostól Schönbrunn az U4-gyel, nincs annyira kint.

2018. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugy tervezem hogy delutan nezzuk meg a kastelyt mert 5kor zar, akkor ugyis sotet van mar. Elotte a belvarost nezzuk meg. Koran reggel indulnank hogy kb 8 korul odaerjunk.
2018. dec. 25. 14:26
 6/6 anonim ***** válasza:
re4. Tudom, hogy hol van, jártam már egy párszor Bécsben. Én pl teljesen jól el tudok bóklászni egy egész napot Schönbrunnban, nem fér bele más akkor. De januárban nem biztos, hogy pl állatkertbe mennék.
2018. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!