Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban Sibenikben...

Horvátországban Sibenikben (város) voltatok nyaralni? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Miket néztetek meg, milyenek a strandok, mennyire van messze a rendes tenger, milyen egy sziget nézős hajókirándulás? A közelben van sziklás, kavicsos, honokos tengerpart? Mennyire drága/olcsó? Miket mentetek el megnézni, hova kirándultatok el? Most ezt a várost néztem ki, sokat utánanéztem a neten, de mégis olyanokat is olvasnék akik a saját tapasztalataikat írják le.
2019. jan. 1. 22:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 5 éjszakára terveznék, ennyi idő sok vagy kevés a városra és a környékére?
2019. jan. 1. 22:09
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Mi ott voltunk idén, vagyis a közvetlen mellette levő Brodarican:) nagyon helyes város, a faluban szó szerint SEMMI sem volt 3 éttermen kívül, a város aranyos, bár a látnivaló ott sem túl sok. Ami pozitívum: szerintem olcsó volt. Ketten voltunk, étteremben ettünk ebédet/vacsorát is, 8000körül fogyasztottunk/2fő. Ennyi kb 2főétel+2ital(sör)

Nem volt a parton egy árus sem. Se egy kis hangulatos zene, hűtőmágnes árus akármi..Ami nekem annyira nem volt pozitív: nagyon hosszú volt az út, pedig szinte a magyar határtól indultunk. Összességében a társaság miatt jól éreztem magam, sokat nem költöttünk, nem is tudtunk hol. Többet nem mennék oda, jártam ennél izgibb helyeken is az adott országban :) nekem szép emlék, de nem az adottságok miatt:) jaa és július végén a víz borzasztó hideg volt a hőség ellenére. Nem túl öblös a partszakasz :/

2019. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy amit még most láttam Rogoznica?
2019. jan. 2. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sok különbség van alapjában a városok, árak között, a városok hasonlóak, mindenhol ugyanúgy építkeztek a rómaiak, vannak látványosabb helyek, mint Pula, vagy Zadar, Dubrovnik, de alapjában nincs nagy különbség. Még a partvonal ami eltérő, legtöbb helyen sziklás, kevés helyen homokos-sóderhomok, apró kavicsos a part.
2019. jan. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Az olcsóságot azt mára már nyugodtan el lehet felejteni.

A távolság és az autópályadíjak miatt, min. egy hétre érdemes menni.

Sibenikben nyáron nagy tömeg van.

Rogoznica szép, csak neki nincsen normális strandja.

Rogoznica utáni első (kb. 10 km-re) normális -hosszú, lassan mélyülő és ezért gyerekbarát strand Marinán van.

(Ott tudok ap.szállásban is segíteni ha közvetlenül parton lévő megfelel.)

2019. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!