Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autóbérlés Szicíliában?

Autóbérlés Szicíliában?

Figyelt kérdés

Szicíliába szeretnék menni nyaralni és mindenhol azt olvasom, hogy ha jót akarok magamnak, akkor autót bérlek közlekedéshez, mert a tömegközlekedés elég szar.


Most kíváncsiságból 2 oldalon megnéztem az autóbérleti árakat. Az egyiknél 30 EUR/nap a legolcsóbb +üzemanyag.

Egy másik már van 1000 HUF/nap-tól is. Ez hihető lehet? Van lehetnek "rejtett" költségek?


Azt írják, hogy ha megbüntetnek kressz megszegés miatt, akkor persze én fizetem a bírságot, vagy ha kért teszek az autóban stb., de ez egyértelmű.


2019. jan. 5. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Inter Rentnél semmiképp ne béreljetek autót!!!


Ha foglalós oldalon akarod elintézni, akkor az ott felajánlott biztosítást ne kösd meg, mert az autókölcsönzők azt nem fogadják el és a helyszínen úgyis köttetnek veled egy másikat.


Azért kösd fel a gatyádat, ha Szicíliában autót akarsz vezetni, mert brutálisan közlekednek...

2019. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi.


Nem szeretnék :D csak mindenhol azt olvasom, hogy a tömegközlekedés eléggé szar és ha valahová el akarsz jutni, akkor ajánlott az autó.

2019. jan. 6. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi csak Catania-ban próbáltuk a tömegközlekedést.

Eléggé esetlegesek a járatok, vagy jönnek vagy nem...a pontosság nem erősségük.

2019. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És is azt néztem ki, hogy Catania plusz Taormina, Siracusa és az Etna, de ezek kb. 30-80 km-re vannak Cataniától, de valahogy oda kellene jutni.
2019. jan. 6. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Azzal kezdd, hogy az első munkanapon, reggeli után, kimész a városba és egy információs irodában (az emblémája egy kicsi i betű) kérsz egy ingyenes várostérképet. Én Cataniában elsétáltam a buszpályaudvarra (Autostazione), ott ki van függesztve az irány, hányszor naponta, melyik peronról. Amikor megérkeztem valahova, azonnal megnéztem az ottani buszpályaudvaron ugyanezeket, visszafele (felírtam, hogy melyik az utolsó járat visszafele). Így egész Szicíliát bejártam busszal, a messzi városokban megaludtam, mert csak másnap volt busz visszafele. Mindenhol kértem ingyenes várostérképen (egy leszakítható ív papír, rajta a fontosabb látnivalók) - úgy könnyebb tájékozódni.
2019. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!