Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utaztatok már el úgy (persze...

Utaztatok már el úgy (persze kirándulni) hogy nem szóltatok senkinek?

Figyelt kérdés
Esetleg mik voltak a szülők reakciói? :D hova utaztatok? +nem akarna valaki nyáron Prágába vagy Athénba utazni? :D (én szeretnék, már csak útitárs hiányzik) 😀

2019. jan. 19. 23:21
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
52%
Akkor talan probalkozz utitars kereső oldalakon......van kismillio...ez meg nem az!
2019. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az a cél, hogy találjak, engem az első 3 kérdés érdekel, a többi csak opcionális kedves válaszoló 😉
2019. jan. 19. 23:34
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mert nem biztonságos. Ha valami baj ér, azt sem tudják hol keressenek a hozzátartozók.
2019. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha 18 év alatti vagy és úgy mész el otthonról, hogy nem szólsz a szülőknek, akkor akár a rendőrségen is bejelenthetik az eltűnésedet.

A szülők kétségbeeséséről már nem is beszélve - nagy nem tartom jó ötletnek.


És nem, nem utaztam még így el, mert tiszteltem annyira az anyámat - pedig nem volt jó a viszonyunk - hogy nem okozok neki infarktust, ha már felnevelt, úgy-ahogy.

2019. jan. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Hát én sokat mentem egyedül túrázni középiskolás koromtól. De azért nem külföldre. Bár oda is mertem volna, azért oda nem... De belföldön távolabbi helyekre is elvonatoztam kisebb csomaggal és térképpel, amit meg tudtam járni egy nap alatt. Az ottalvós programokra azért vittem cimborákat.


Ja de persze én szóltam otthon, hogy elmegyek, azért nem szó nélkül tettem.

Anyám engedett, bár dünnyögött. És nem is a féltés miatt, inkább azért mert hülyeségnek tartja a sok gyaloglást. :)

2019. jan. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csicsky ***** válasza:
89%
Én már rég nem vagyok gyerek, de ha több napra elutazom egyedül, akkor erről mindig tud valaki a hozzátartozóim közül és azt is megadom neki, hogy hová, mi célból utazom és hogy leszek elérhető. Ezt tisztán biztonsági okokból teszem arra az esetre, ha nem érkeznék meg a megadott időre és ezt nem jelezném, akkor tisztába legyen vele, hogy valami váratlan esemény történt és járjon utána.
2019. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok, de ne úgy gondoljátok, hogy se szó se beszld eltűnök, így se jobb, de megmondod pl hogy xy-nal programod van és mész :3 de eltűnni napokra nem akartam ;)
2019. jan. 20. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapvető biztonsági szabály, hogy minimum egy megbízható barát vagy családtag tudjon a részletes útitervedről. Ez a te érdeked is.
2019. jan. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!