Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megér szerintetek ennyi pénzt...

Megér szerintetek ennyi pénzt egy hajóút?

Figyelt kérdés
Durván 1 millió forintba kerülne egy 8 napos Földközi tengeri út, 3 személynek, kb. közpes árkategóriájú kabinban, repülővel, biztosítással együtt. Bárhogy is, rengeteg pénz, viszont biztosan nagy élmény lehet.
2019. jan. 28. 12:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

333/fő

vedd le a repjegyet oda-vissza


és oszd el 8-cal.


Szerintem megéri, persze ha csak a vizet bámulod akkor kérdéses.

2019. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 aHermann ***** válasza:
76%

Szia!


Az 1 millióba az italcsomag és a kötelező borravaló is bennevan?

Ha kirándulni mentek az extra költség lesz, bár van ahol magad is fel tudod fedezni gyorsan a várost, figyelve, hogy időben visszaérj, mert az egyéni leszállókat nem várja meg a hajó.

Főszezon gondolom, illetve az sem mindegy melyik hajótársaság és milyen típusú hajója.

(Én pl. az Aida társasággal szemezek, de csak az újabb hajóival-Perla, Prima, Nova-mert nem feltétlenül nyárban gondolkozom, és ezeknél rossz időben is lehet simán fürödni/pacsálni a gyerekeknek)


Amúgy, ha több társaságot végignézel a járulékos költségekkel, akkor is ez a legkedvezőbb árú?


Repjegyet nem biztos, hogy az irodán keresztül intézném, mert azért is felszámolnak extra költséget. Ok kényelmesebb, de drágább is. Sok társaságnál más városban is csatlakozhatsz uarra az útra, ahova találhatsz kedvező árú jegyet, ha a hivatalos kezdő kikötőbe drágább. Most még bárhova lehet egész jó áron kifogni repjegyet csomaggal.


Egyébként nem rossz egy ilyen út, egyszerre több helyen is megfordulsz, igaz, hogy alaposan megismerni lehetetlen a köztes helyeket (max. reggeltől estig van a hajó az adott városban), de emellett pihenni szórakozni is lehet, hiszen minden van egy ilyen hajón.


Én is nézegetek hajóutakat de a társaságok oldalain, ott a repjegyet a hajóút közel feléért vehetem meg...


Nem írtad, hogy a 3 személy milyen korú, de sok helyen szezontól függően (akár 1-1 hét különbséggel) a fiataloknak, gyerekeknek nagy kedvezmények vannak (van ahol ingyen utaznak).


Ha van rá keret, és szeretnétek elmenni egy ilyenre, vágjatok bele.

(Ha 1 hétvégére itthon elmentek 3-an egy wellness szállodába - az is mindennel együtt 100e min.)

2019. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 D. Brasco ***** válasza:
12%
Nem tudom mi lehet olyan nagy élmény benne....én valoszinüleg halálra unnám magam!Persze ha az a cél,hogy ki tudd posztolni hogy te eppen egy ilyen oceanjaron iszod a koktélt és irigykedjen csak a sok proli arra tökéletes!
2019. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Embertől függ. Szerintem semennyi pénzt nem ér meg egy hétig egy úszó plázában lenni. A hajózás élmény persze nagyon jó, de azt például én maradéktalanul átéltem tavaly nyáron egy Németországból Dániába tartó kompon is.
2019. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak az italcsomag van benne és mindhárom személy nagykorú. Ami még nincs benne az a reptér-kikötő út oda-vissza + a költőpénz. Ahogy néztem minden nap kiköt valahol, a fakultatív programok biztos egy vagyonba kerülnek. Egyébként MSC társaság és bár főszezon, de kifejezetten alacsony volt az ár a több időponthoz képest.
2019. jan. 28. 14:53
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Borzasztóak ezek a szervezett hajóutak, ha fizetnének se szállnék fel még egyszer egy ilyenre.
2019. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem értem mi a kérdés. Befizeted, elmész és utána eldöntöd hogy megérte-e.

Vagy évekig szárazkenyéren meg vizen éltél, hogy egyszer, egyet nagyzolhass?

2019. jan. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Jaj,de tipikus magyar hozzáállás: proli, "én unatjoznék"(mert savanyú a szőlő),megéhezed stb,kiéltem magam a német-dán kompon...



Ha van rá 1 milliótok,akkor menjetek el. Rajtatok múlik,hogyan érzitek magatokat. Az esetleges tahókkal nem kell közösködni. Városnéztek,programoztok, naplementéztek a hajóról és lesz egy élményetek. Indulás és érezzétek nagyon jól magatokat!! :D És posztoljatok sokat,hogy a sok rosszindulatú,aki nem tud örülni más boldogságának,gebedjen csak meg :D :D

2019. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Te utolsó, neked pontosan mi bajod van? Az volt a kérdés, hogy megéri-e a dolog, és van akinek nem, mert nem szereti az ilyesmit. A "tipikus magyar" inkább az, amit te képviselsz, azaz hogy más véleményét képtelen vagy elfogadni.
2019. jan. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

"És posztoljatok sokat,hogy a sok rosszindulatú,aki nem tud örülni más boldogságának,gebedjen csak meg :D :D"


Na ez a tipikus proli szokás. Ismerek gazdag embereket, de egyik se posztolna ki ilyet facera, instára, nehogy meglássa a NAV.

Ismered a mondást? "Ha a jólét, valakinek a jóléte reklámra szorul, na ott kezdődik a csóróság"

2019. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!