Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ti hova utaznátok el a legszív...

Ti hova utaznátok el a legszívesebben Európán belül?

Figyelt kérdés
Szeretnek utazni barátnőmmel és kiváncsi vagyok hogy ti hova mennetek és mit neznetek meg.

2019. jan. 30. 15:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kirándulás céljából Skócia, Írország, Norvégia és Izland a tervem. A melegebb helyek közül pedig a francia riviéra.
2019. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az eddig látottak közül Firenze, Isztambul, Berlin, Varsó, Róma, Lviv az, ahová kedvem lenne visszamenni.

Ahol még nem jártam, azok közül London, San Marino, München, Barcelona érdekelne most.


Firenzében a gyönyörű épületek, múzeumok és a botanikus kertek vonzanak. Isztambulban az egész úgy, ahogy van :) de a paloták és a Yeni dzsámi főleg. Berlinben Múzeumsziget végig, DDR múzeum, meg minden, aminek köze van a berlini falhoz és az akkori történelemhez. Varsóban a paloták és az óváros (tudom, hogy visszaépítve van, de akkor is jó.) Rómában az ókori rómás látnivalók plusz a Vatikán. Lvivnek a monarchiát idéző belvárosa tetszik nagyon.

Londonban a British Museum érdekelne, meg az angol életérzés :) San Marino a középkorias kisvárosi hangulata miatt vonz, Münchenben a palota és a repülőmúzeum, Barcelonának meg a hangulata úgy, ahogy van.

2019. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja, Ciprusra is mennék, azt kifelejtettem. Török részre is.
2019. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Valahova északra, egy skandináv országba. Konkrétabban Finnországba:) kíváncsi lennék a "fehér éjszakákra"
2019. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én hatalmas Róma függő vagyok, az elmúlt 5 évben összesen 9-szer utaztam ki, egyszerűen imádom, mindig mutat valami teljesen újat a város. Baráti társasággal, pároddal, családdal - akárhogy is mentek mindenhogy megfelelő programokat lehet találni.


Ezen kívül éltem már Skóciában, oda is szeretnek visszamenni, de ha már vadregényes táj akkor inkább Izland, ott még nem jártam. Finnország is gyönyörű volt, csak novemberben voltam fent északon teljesen és gyötrelmes hideg volt, sírtam, annyira fáztam, szóval azt csak akkor ajánlom ha szeretitek a hideget, vagy nyáron.


Ami még biztos gyönyörű és izgalmas hely lehet és szeretnek eljutni : Anglia Cornwall része, Skócia felett a szigetcsoportok, Provence, Olaszorszàgban pedig Bari város es környéke.


Most nyáron Horvátországban Vis- szigeten voltunk, gyönyörű ékszerdoboz, az egyik legtávolabbi sziget a parttól, ehhez hasonló kevésbé turista forgalmas szigeteket szívesen bejárnék.

2019. febr. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!