Kezdőoldal » Utazás » Európa » Finnair tapasztalatok? Helsink...

Finnair tapasztalatok? Helsinki látnivalók?

Figyelt kérdés

Munkaügyben utazom Finnországba, de lesz egy napom Helsinkiben. Mit lenne érdemes megnézni, kipróbálni, megkóstolni. Milyen helyi terméket érdemes ajándékba hozni?


A Finnairről azt hallottam, hogy nagyon jó és kevésszer késnek. Eddig csak malévvel utaztam, meg wizzairrel. Ez utóbbi egy tragédia, alig fértem el, rettenetesen hangos volt az út, és késtek is nem keveset.


Várok, minden ötletek, véleményt!

Köszi



2019. febr. 2. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Suomenlinna, Tuomio kirko, Uspenski katedrális, Loyly, sziklatemplom


Finn ternekek, drágák, de szépek szerintem: marimekko, aarikka, itala, és persze minden ami mumin


Megkóstolni: piacon a lazacos szendvics, a pirakkak (pitek), salmiakki (sos, csípős fura ízű gunicukor én szetetem, de keveseknek ízlik), fazer csoki, viili (ez egy joghurt szeruseg)

2019. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. febr. 3. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!