Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország, Split programok/...

Horvátország, Split programok/ éttermek mennyire drágák?

Figyelt kérdés

Most nyáron megyünk Splitbe. A szállás és utazás már megvan, viszont az ott töltött idő alatt nem tudom milyen árkategóriában van a hely.

Drágák az éttermek általánosságban? Mennyiből jön ki kb egy átlagos ebéd? Emellett a programok, múzeumok, kiállítások, strandokra való jegy/belépő mennyi körül van? (Diákjegy,diákként mennénk)



2019. febr. 20. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Split -sajnos- mára már egy autóáradattól bűzlő panel dzsungel, igen nagy tömeggel.

Sem olcsó étterem, sem üres parkolóhely nem létezik már sem a kikötő sem a sétálóutca környékén.

A kikötőben nagy éjszakai élet van de még a környező mellékutcákban is.

A strand (még) ingyen van.

Splitnél amúgy sokkalta szebb helyek vannak mindenfelé a környéken.


(Kár, hogy először foglaltok és csak azután kérdeztek.)

2019. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy barátunk volt már ott, s vele egyezik az ízlésünk, azért választottuk ezt. Előtte persze gondosan utánanéztünk mindennek, egyedül az árakat nem tudjuk. Sajnálom, ha neked nem tetszik Split, de nem ez volt a kérdésem :)
2019. febr. 21. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Pusztán a tényeket írtam le és nem azt, hogy tetszik-e.

Mindenesetre nem mennék nyaralni egy koszlott, benzingőzös nagyvárosba, amikor óriási választékban vannak végig a szebbnél-szebb part menti gyöngyszemek.


(Van némi rálátásom, mivel már jóval több mint 100-szor jártam H.országban, és szinte végig bejártam és ismerem a part menti városokat.)

2019. febr. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Múzeumokat nem ismerem.Viszont Split szép hely.Nyáron valóban zsúfolt,ellenben hangulatos.Érdemes a kikötőt,a piacot,az óvárost bejárni.Ott,a sétányon drágábbak az éttermek,mint a város más részében.Viszont ha nincsenek nagy igényeitek,a városból dél felé-Podstrana,Omis felé jobbnál jobb fast-food árusok vannak. Csevap pld.55-60 Hrk-ból megvan.Laktató és finom.
2019. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!