Kezdőoldal » Utazás » Európa » Reptéri átszálláskor ki lehet...

Reptéri átszálláskor ki lehet menni a reptérről ha van időm?

Figyelt kérdés
Sevillából megyek brüsszelbe, onnan budapestre de lesz átszállásra kb 5 órám. Van feladott poggyászom amit átraknak és kézi is, mindkét repülő brussel airlines. Ha ki akarok menni a reptérről mi történik? Újra be kell csekkolnom? Mennyire bonyolult a procedúra?

2019. márc. 11. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha jogod van tartózkodni az adott országban, akkor igen. Mivel Brüsszel EUs országban van, ha magyar állampolgár vagy van jogod ott tartózkodni.
2019. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Kimehetsz. Újra be kell csekkolnod, igen, és átesned a biztonsagi vizsgalaton.
2019. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Az az 5 óra elég karcsú, hiszen útlevélellenőrzés után be kell utaznod a városba, majd vissza, végül check-in és biztonsági ellenőrzés, plusz némi tartalék idő. Marad talán másfél órád szabadon.
2019. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen utlevel ellenőrzés, utolso? Uniós országból uniós országba?
2019. márc. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha végig megvan a beszállókártyád, akkor nem kell becsekkolni, pláne nem újra becsekkolni :)

A biztonsági ellenőrzésen kell újra átmenni.

Én nem mennék ki. 5 óra nem sok. 2 órával legalább előbb ott kell lenni. Marad 3 óra. Nem tudom, hova mennél, de ha ebből pl. 1-1 óra az utazás oda-vissza, akkor 1 órád marad, az semmi. Mert a reptér közelében nincs semmi.

2019. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem városnézni mennék, egy barátnőm brüsszelben van és kijönne oda beülnénk ott helyben egy kávézóba de ő ugye nem tud bejönni oda ahol én vagyok mert nincs jegye. Idefele is így jöttem és már bp-n megkaptam mindkét beszállókártyát szóval gondolom most is ez lesz
2019. márc. 11. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:

6: Persze, ez így jó, ha ott találkoztok és nem kell utazni.

Én is mentem már ki dohányozni :D

2019. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt jól benéztem! Sevilla vagy Sydney, majdnem mindegy. Szóval valóban, nincs útlevélellenőrzés.
2019. márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze, igy hogy a baratnod oda megy a repterre termesztesen kimehetsz es erdemes is kimenni.


Visszamenni nem bonyolult, csak max a biztonsagi ellenorzesen kell idoznod egy kicsit ha epp befut 2 busznyi kinai turistacsoport akik epp utaznak es sorba kell allni miattuk.

2019. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!