Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bari környékén melyik a...

Bari környékén melyik a legszebb tengerpart?

Figyelt kérdés

Júliusban fogok utazni Bariba, és néztem Polignano a Mare illetve Monopoli településeket, ahol Google utcanézetben gyönyörűnek tűnik a tengerpart.

Barira városnézést fogok szánni, az óvárosi rész közelében leszek szálláson.

Sajnos nincs jogsim, nem tudok vezetni emiatt az ottani tömegközlekedésre hagyatkozhatok.


2019. márc. 26. 22:20
 1/1 anonim válasza:
Bariban mi nem nagyon találtunk jó partszakaszt. Polignano a Mareban van egy tündéri kavicsos strand, csak elég kicsi, zsúfolt is emiatt. Monopoli az egyik legjobb hely a környéken, jó strandja viszont annak sincs. Ha csak tömegközlekedéssel tudsz mozogni, akkor ezt el kell fogadni. Varázslatos hely mindhárom, de nem elsősorban a tengerpartjuk miatt. Talán Polignano a Mare lenne a legjobb választás, csak az kicsit kirakat jellegű, emiatt gondolom nem olcsó a szállás. Trani felé tovább nem tudom, arra nem jártam még. Ha homokos strandot szeretnél, akkor Porto Cesareo-t, Marina di Ginosa-t ajánlanám. Remek és olcsó arrafelé a vonatközlekedés, pár óra és ott vagy. Tarantot messzire kerüld, borzalmas hely :-)
2019. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!