Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországi határmenti...

Horvátországi határmenti látnivalók?

Figyelt kérdés

A környéken élünk a barátnőmmel. Én régebben rengetegszer jártam Horvátországba, a tengerpartra, azonban ő még sosem volt, pedig 10 km a határ innen, és még sosem tette át a lábát rajta.


Szeretném meglepni, persze nem egy tengerparti nyaralással, hanem egy kisebb kirándulással. Az országot látta, külföldön még nem volt ezért is gondoltam évfordulóra egy 2 napos kisebb kiruccanást meglepetésnek.


Érdekelnének határmenti nevezetességek, látnivalók, étterem vagy pizzéria, túravonalak.


Remélem tetszene neki. Ő nem az a csavargós tipus, versenyei miatt utazik csak leginkább de abban biztos vagyok érdekli külföld megnézési szinten.


Vannak ötleteiket?


2019. ápr. 3. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Eszék, Kapronca, Csáktornya mind kínàlnak látnivalót. Vukovár inkább a közelmúlt történelme iránt érdeklődőknek lehet tanulságos, bár nem egy könnyed hely. Egy drávai vízitúra szenzációs lehet, mondjuk elég erős sodrású folyó.
2019. ápr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csáktornyán tudtok kicsit nézelődni és éttermek is vannak.


"egy 2 napos kisebb kiruccanást meglepetésnek."


Akkor a helyedben én lenyűgözném a lányt egy plitvicei kirándulással.

2019. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!