Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ho. Makarska riviérán belül...

Ho. Makarska riviérán belül hol foglaljunk szállást?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Jelenleg Makarska, Baska Voda, Tucepi és Bréla között vacillálok. Tudom közel vannak egymáshoz, és át lehet autókázni, de ha esetleg épp csak aznap sétálni támad csak kedvünk autó helyett (és parkolási díjat megspórolva) a parthoz, akkor melyik az ami mondjuk a legkevésbé tömött, könnyű lejutni gyalog a parthoz, esetleg legkevésbé piszkos?

Igen tudom, mindenhol tömeg lesz és számít hol van a szállás stb. de ha választhattok ti melyik helyen foglalnátok?

A határidőnk pedig szorít így is minden hely el van kapkodva már, tologatnom kell július végén a szállást.

Köszönöm előre is! (gyerek nincs, bulizni sem akarunk, de legyenek pl. jó kajáldák :D )


2019. ápr. 11. 22:43
 1/3 D. Brasco ***** válasza:

Tök mindegy hol szálsz meg,tekintve hogy baska vodatol gyakorlatilag tucepi-ig teljes kiepitett setany van a parton,igy barhol fogtok tudni setalni vagy a partra lemenni!

Brela-t amugy minden keppen elkerulnem,tekintve hogy egy igazi turistagetto,tenyleg a torolkozot nincs hova leteriteni szezonban!Meg ugyan rengeteg helyen be van valogatva a vilag legszebb strandjai közé,de szerintem egyaltalan nem egy nagy szám!Ettol sokkal jobb helyeket tudok a horvatoknal!

2019. ápr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es el is mondod őket? Nem szigetet szeetnenk, viszont lenn délen az eghajlat miatt. Semmikepp sem kiepitett beton strandot.
2019. ápr. 12. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:

A horvátoknál valóban nagyon sok jó hely van, de mind folyamatosan romlik a növekvő zsúfoltság miatt. 20 éve Baska Voda maga volt a tökély, jó szállások, jó part, séta Makarskáig. Makarska csak azért volt rosszabb, mert egy nagyváros mindig rosszabb, ha strandról van szó.

Ma viszont az ember inkább távolabbi helyeket keres a nyugalma érdekében és inkább autózik. Vagy két falu között keres szállást, majdnem mindegy hol fürdik, csak a kajáért kell autózni. Ezért én oda mindig apartmanba megyek, más szóba se jöhet.

Szigetek még nyugisak, Losinj, Cres, Krk még elmegy, nagyon jó a partja. Ugyanitt Malinska környéke is kellemes, jó hosszú parti sétánnyal (úgy két órányi, aztán vissza).

2019. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!