Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek ki lehet hozni...

Szerintetek ki lehet hozni 200-200 ezer ft ből egy barcelónai 4 napos utat?

Figyelt kérdés

Nos az van hogy jövőre leszek 18 és most nyáron megyek diákmunkára , és még év közben is fogok hétvégente , és gondolkodtam azon hogy ki lehetne-e hozni egy barcelónai utat 2 személyre 4 napra tavasz vége/nyár eleje tájékán 200-220 ezer forintból.


Akár 2-3 csillagos hotelek is jók , csak ne hostel legyen , ellátás nem kell , a nyaralásba nálam az is bele tartozik hogy felfedezem a helyi áruházak kínálatát :D


Szerintetek ki lehetne hozni ?


Válaszokat előre is köszönöm.



2019. máj. 19. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Igen, de szállás csak valami olcsó jön ki ennyiből.
2019. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha találsz megfelelően olcsó repjegyeket, akkor több pénzed marad transzferre, helyi utazásra, szállásra, kajára, belépőkre stb.-re.

Vagyis kihozható ennyiből.

2019. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Én novemberben voltam egy barátommal, fejenként 95 ezerből jöttünk ki 5 napra.

Szállásunk ingyen volt, viszont messze a várostól, ugyhogy a vonat miatt sokat nem spóroltunk vele.

Nem tudom, mit értesz helyi áruház alatt, de vettünk pl egész jó 7 decis vodkát 4 euróért. Itthon a duplája.

200 ezerből ki lehet hozni, csak oda kell figyelni.

Repjegyre nem nagyon aggódtunk rá, így csak az volt 40/fő, illetve az autózás meg a vecsési parkolás elvett még vagy 8-at.

2019. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak érdekességképp megnéztem, 40-45 euró/per fő a repülőjegy és 4 éjszakára 160 euórért találtam 2 főre 4 csillagos szállást.

Ez eddig 250 euró. További 120 euórért 96 órás BArcelona Pass-t kaptok ketten. Kb a tervezett költségvetésed felénél járunk....


Nem tudom mit felejetettem még ki.

A krdés sosem az, mi halandüók mennyiből hozzuk ki, hanem hogy te miért nem keresel, ha pedig méltótztatsz keresni, mit találsz.

2019. máj. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki rugalmas az időpontokban, akkor olcsón is kihozható a repjegy.

Ha viszont kötött az időpont, akkor ugyanaz az út, ugyanazzal a fapadossal a sokszorosába is kerülhet.


Pl. a jó múltkor kerestünk repjegyet egy fix időpontra.

Az odaút 4.800 Ft lett volna, a visszaút öt nap múlva meg már 80.000 Ft.

Úgy döntöttünk, hogy majd máskor megyünk oda.

2019. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akalawago válasza:
30 € / fő / nap / ~~~> magyarszallas@gmail.com
2019. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak ne hostel...háát, mi hostel-ban szálltunk meg Barcelona központjában és nagyon meg voltunk mindennel elégedve. Nyilván olyat kerestünk, ami saját fürdőszobás,meg igényesebb, tehát nem a legolcsóbbat, de semmi hátrányát nem éreztük. Sőt!
2020. febr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!