Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha lesz Londonban 3 teljes...

Ha lesz Londonban 3 teljes napom és egy délelőttöm (az egyik nap vasárnap), mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Szeretném megnézni a Buckingham-palotát, a Globe-színházat, a Tate Britain Museomot, a London Eye-ra is fel akarok szállni, meg a Big-Benre is, meg a Speaker's Corneren is akarok beszédet mondani :D
2019. máj. 29. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
kb. semmit, London egy halálosan unalmas város. Egyedül a Big Ben érdekes de azt felújították, nem tudom hogy befejezték-e már. Múzeumok ingyenesek, emiatt sok a tömeg és kb. semmi érdekes nincs.
2019. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted a Harry Pottert, akkor megnézheted a stúdiót ahol forgatták, több ismerősömnek nagyon tetszett.
2019. máj. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon ajánlom a palota előtti St. James parkot, nekem a kedvencem. Jobb, mint a Hide park. Jó mulatság a hajózás is a Temzén, legalább a Towerig, vagy Greenwichig, ott is van sok látnivaló (Cutty Sark, libegő, stb.). Ha fiatal vagy, érdekes lehet a Camden town is. Én szeretek legalább egy fél napot vásárolgatni az Oxford streeten, sok olyan jó márka van, ami nálunk nincs.


Ha végképp nagyon unod magad, menj ki Oxfordba, busszal egy óra és szép hely.

2019. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 2*5 napot voltam.

De nem különösebben tetszik.

Ami bejött:

Buckingham Palota a St. James's Parkkal

Piccadilly Circus

China town

Tower és környéke

Ezeken a környékeket eljárkáltam.

Elmentem Freddie Mercury egykori házához Kensingtonba, szép környék. Ott van a Holland Park, oda is elnéztem. Tán a Hyde Park is arra van, de nem különösebben érdekelt, nem mentem el oda

2019. máj. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!