Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lofoten szigeteken járt valaki?

Lofoten szigeteken járt valaki?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen volt? Mi tetszett mi kevesbe ?:)

2019. jún. 8. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem pont a szigeteken, de mellette voltam- a Hurtigruten hajoval utaztam Bergenböl Kirkenesbe, egy hetig tartott az ut. A fjordok (tengerszoros) mellett, ill. közötte. Nagyon szepek a fjordok, ill. a hegyek, amik körülveszik. Különösen a Gerianger Fjord fantasztikus elmeny. Erdemes hajoval menni, es idönkent kiszallni, a kis varoskakat megnezni. Ha telen mesz, lathatod az eszaki fenyt (ha szerencsed van), ami fantasztikus elmeny. Nyaron junius 21- körül pedig a nap kb. csak fel orara megy le, szinte egesz nap, 24 oran at vilagos van. Hideg van mindig, nyaron sincs tul meleg, söt. Melyen a penztarcadba kell nyulni, Norvegia Europa egyik legdragabb orszaga.
2019. jún. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na, es miert a lepontozas?
2019. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En nem pontoztalak le. Egyebkent vadkempigezni megyek saját autoval így Norvégia nem drága, de a norvég kempingek sem azok. Voltal Lofoten szigeteken amugy ? Mert egészen más amikor valaki olvas rola meg ha valaki járt is ott.:)
2019. jún. 11. 18:04
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb itt valaszolok, mert ha nem te, akkor valaki mas pontozott le, es nem szeretnem, ha csamcsogna a valaszomon. Szoval, mint irtam, voltam ott,a Lofoten szigetek között vitt a Hurtigruten hajo, amin en is rajta voltam. Igy a tenger felöl lattam, es egy par helyen, pl. Tromsö-ben kiszalltam. Vadkempingezest nem ismerem, de ugy valoban nem kell a szallasra kiadnod penzt. De egyeb költsegek is nagyon magasak ott. A taj nagyon szep. Jo utat!
2019. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!