Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kell-e útlevél Finnországba,...

Kell-e útlevél Finnországba, annak ellenére hogy Úniós tagállam? További problémák a kiegészítő kérdésekben

Figyelt kérdés
Erre a kérdésre mindenhol azt a választ kaptam, hogy: NEM kell hivatalosan, de ÉN azért kiváltanám, meg elkérhetik stb. Most akkor mi a megfejtés? Valaki tud egy értelmes egyenes választ rá? A jogszabályt én is tudom, nem arra vagyok kívácsi, hanem h elkérhetik-e Finnországba az útlevelet? Mert ezért nem költök rá 2x7500Ft-ot (párommal) Meg ha elkérik és nincs, akkor meglincselnek mer UNIOS tagállamon belül útlevlél nélkül utaztam?
2010. júl. 8. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nincs útleveled akkor elég a személyi igazolvány is. nem fognak meglincselni :) főleg nem finnországban.
2010. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nem kell, mert Finnország a Schengei övezetbe tartozik, és oda nem szükséges, persze azért elviheted nem veszítesz vele sokat.
2010. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam,elvileg nem kell,de a reptéren kérték. Nem felesleges pénzkidobás,én azt mondom,csináltassátok meg!
2010. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem kell útlevél, a személyi igazolvány is elegendő.

ha nem hiszed itt a link

[link]

2010. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!