Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki volt már Montenegróba...

Aki volt már Montenegróba megtudná mondani, hogy mennyire kellett foglalkozni a 72órás tartózkodást meghaladó ott tartózkodással? A szállás bejelent minden esetben?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én erről meg nem hallottam:) szerintem ennek értelme sincs, a legtöbben több időt töltenek el ott. En voltam háromszor, semmi nem kellett, útlevél / személyi a határon aztán enjoy your holiday.:)
2019. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Három éve voltam ott, a szállás biztos vagyok benne, hogy nem jelentett be (talán ha egyikünk útlevelét elkérték, de azt se biztos), ráadásul egyikünk útlevelébe határellenőrzéskor sem pecsételtek, szóval aggódtam, hogy gond lesz belőle, de végül a kutya sem törődött vele.
2019. jún. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehagytam, hogy magánszállás volt, sejthető volt akkor is, hogy nem jelentettek be, nem fizettünk IFA-t, vagy ilyesmit. Mondjuk egy szállodában biztosan azonnal bejelentenek.
2019. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

A kérdező ékes példája annak, miért nem érdemes a 80-as évek útikönyveivel felfedezni a világot.

Igen, voltam MOndenegróban. Nem, a kutya nem kért igazolvványt a szálláson. Fizettem és annyit mondtak, dobrodosli.

2019. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Négyes, attól még, hogy a kutya nem foglalkozik vele, valóban van bejelentési kötelezettsége a szállásadónak és extrém esetben tényleg megfingathatják vele a turistàt. Más kérdés, hogy ez olyan ritka, hogy én tuti nem izgulnèk emiatt.y
2019. jún. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valóban nem vagyok nagy utazó :D (egyébként a konzulátusi oldalon láttam, hogy súlyos pénzbüntetést kaphat.) mindenesetre örülök, hogy mégsem veszik ennyire szigorúan :D ráadásul booking-on foglaltam, szóval ha ők se jelentenk be, akkor senki.


köszi a válaszokat, mentek a hasznosak :)

2019. jún. 24. 15:41
 7/7 bokanyicsaba válasza:
Én kétszer voltam eddig Montenegróban, először bejelentettek (Bookingon foglalt szállás), a második alkalommal viszont úgy alakult, hogy a megérkezés után kerestünk szállást, és ők nem jelentettek be minket. Viszont visszafele a montenegrói-szerb határon nem kérték a bejelentőlapot (vonattal voltunk, autóval/repülővel kilépésnél nem tudom, hogy van)
2019. jún. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!