Kezdőoldal » Utazás » Európa » Először megyünk autóval...

Először megyünk autóval Görögbe, hasznos tanácsokat szeretnék?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi tavaly voltunk autóval. Ha Szerbián keresztül mentek, NAGYON tartsátok be a sebbességkorlátozást, mert nagyon szigorúak és szinte minden bokorból lesnek rád.

Nemrég hallottam, h most mégjobban szigorították, mert el is veszik a jogsit, vagy becsuknak.

2010. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is tavaly voltunk, május végén. Hétköznap délután mentünk, eleinte nagyon óvatosan, de 50 km után átváltottunk 130-ra, és ezt tartottuk végig. Rendőrt 17 helyen láttunk, de messziről ki lehet őket szúrni, nem bújócskáznak.Visszafelé szombaton reggel jöttünk, ugyancsak 130, alig volt rendőr. Úgy láttam és hallottam, hogy szembe nem mérnek, bár ez a tavalyi helyzet. Mindenesetre a legjobb tapadni egy szerb vagy macedón kocsira. Vagy túristabuszra, ha nem zavar, hogy végig a hátulját nézed. Macedóniában kamion mögött mentünk, addigra éjszaka lett, 110-120-szal mentek a kamionok. És ők tudják hol kell vigyázni
2010. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Röszke helyett válasszátok a Kelebiai határátkelőt, rengeteg időt meg lehet vele spórolni, és csak kb 15km-es kerülő. Szerbiában és Makedóniában nincs autópálya matrica, kapuk vannak, ha jól emlékszem 1 euró/kapu. Jah és a WC-kel nagyon vigyázzatok, meg a kis lehúzós cigányokkal, ha kiszálltok a kocsit mindenképp zárjátok, és valaki maradjon is ott. (Az tényleg nagyon durva) :S Tapadnak mint a piócák.
2010. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt én el elfelejtettem mondani, hogy ott menjetek át, ahol az előző mondta. Mi visszafele este jöttünk, ott körülbelül negyedóra-fél órát vártunk, s már éjfélre hazaértünk, ismerősünk, aki ugyanott tartott, csak máshol ment át, reggelre ért haza.
2010. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!