Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfuból repülővel szabad...

Korfuból repülővel szabad kihozni kagylót, tengeri dolgokat? Valaki próbált már?

Figyelt kérdés
Mi a most hatályos szabály erre? Wizzair repülővel utaznánk. Volt mostanában valaki Korfun, aki hozott haza ilyen dolgokat?

2019. júl. 7. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem köztudott, hogy semmit sem szabad elhozni a tengerből mert természetkárosításért megbüntetnek, ha elkapnak a határőrök.

Ezt külön figyelik.

2019. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Számomra ez nem köztudott. EU-ban nincs határ az unió óta, nem vizsgálnak semmit. Repülőn nyilván észre veszik, mikor átvilágítanak, de nem hallottam róla, hogy ezt törvény tiltaná.
2019. júl. 8. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Egyértelmű, hogy nem szedünk össze minden szart, különben a hülye turisták már rég széthordták volna még a homokot is...
2019. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miért, autóval szerinted nem visznek ki minden nap egy rakás tengervizet, homokot, kagylót stb? Még mindig nincsen határ... azt viszel ki, amit akarsz. Tonnaszámra hoztuk mi is a tengeri szarokat Horvátországból, mikor még jártunk.


De azért kössz a válaszokat, majd megtudakolom máshonnan.

2019. júl. 9. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ügyesek vagytok, legyetek büszkék magatokra, attól még nem szabad, hiába vársz olyan válaszra ami neked tetszik.
2019. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, csak egy normális válaszra számítottam, nem egy 17%-ostól, aki még életében nem volt külföldön. De köszi
2019. júl. 9. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sohasem értettem, hogy honnan van pénzük utazásokra pont mindig a leghülyébbeknek??!
2019. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kutya nem foglalkozik vele, ha van nálad pár maroknyi kagylóhéj. Tapasztalat. Amúgy meg árulják ezeket ajándékboltok is zacskószámra.
2019. júl. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!