Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van-e a MÁV kocsiaiban wifi?

Van-e a MÁV kocsiaiban wifi?

Figyelt kérdés

Én a korona járattal mennék a romániából Magyarországra a keleti pályaudvarra.

És a kérdésem az lenne hogy a MÁV hálokocsiaiban/személy vagonaiban van-e wifi és az milyen minőségű?


Előre is köszönöm a válaszokat



2019. júl. 11. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Van ahol van, van ahol nincs. Mivel 3Gs, városokban és közelükben úgy-ahogy működik, városokat elhagyva használhatatlan.
2019. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 👍
2019. júl. 11. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Hosszú idő után újra vonatoztam IC-n, 1. osztályon. Nem változott semmi, net és klima nem volt, mikor jöttem vissza pont visszahűlt kinn a levegő, de a klíma ment... 🙄😆
2019. júl. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 👍
2019. júl. 11. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
A fekvőhelyes, és Hálókocsikban nincsen az ülőkocsikban mindegyikben van wifi és legtöbbször működik is akinek nem működik csak nem tudja használni, viszont nem szabad szédítő sebességre számítani és csak Magyaarország területén működik tudtommal.
2019. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!