Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániában a Kolibica tó...

Romániában a Kolibica tó jelenleg látogatható?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elmenni augusztus első felében, de azt olvastam hogy rehabilitálják és tisztítják majd. Erről azonban csak egyetlen oldalon találtam feltételes információt. Eléggé kívül esik az útvonalunkon, tehát mindenképpen jó lenne tudni hogy érdemes-e kitérőt tennünk, vagy nem tudunk fürdőzni jelenleg.

2019. júl. 15. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Hali, erdélyi vagyok de erről most hallottam először tőled. Így hát rá is Googléztam és találtam egy román nyelvű cikket, miszerint idén ősszel eresztik le, hogy jövő tavasszal megjavíthassák a gátat.


Na de erre kiváncsi leszek, hisz a tóban rengeteg hal és egyébb élőlény él, nem engedhetnek csak úgy le egy egész tavat. :D :D


Ha további túratippekre van szükséged, akkor itt egy jó oldal: [link]

2019. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!