Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 13-16 évesek! Magyarországon...

13-16 évesek! Magyarországon belül milyen helyekre utaznátok el legszívesebben egy vagy két napra?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 12:27
 1/3 anonim válasza:
100%

Tokaj, Balaton, Tiszához közel, Tiszató, Eger, Lilafüred, Győr, víz mellé vagy hegyközelbe.

Illetve Budapest😍

2019. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagyok, utálom, onnan mindenképp menekülnék. Leginkább szerintem Szigligetre mert ott sok mindent lehet csinálni. Ott a Balaton, a vár, lehet túrázni is.
2019. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Budapesten nagyon jó lenni, pont most voltam 1 hétre. Azért mentem, hogy finom kajákat egyek, és tényleg sok finom kaját ettem. De van egy csomó jó program is. Balaton közelébe is lennék. Tokaj nem olyan jó hely, elszoktam néha biciklizni oda azért, hogy egyek egy kürtőskalács fagyit.
2019. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!