Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan töltsem el az időt...

Hogyan töltsem el az időt Budapesten éjféltől hajnali 5ig?

Figyelt kérdés
Budapestre fel kell mennem ugyanis onnan indulok buszos utazással külföldre, azonban csak úgy tudom megoldani, hogy 23.30ra Budapestre érkezem és 05.00ig várakoznom kell (hátizsákkal, vagyontárgyakkal). Mit csináljak addig? Hol töltsem el az időt, ahol biztonságban lehetek es nem rabolnak ki? (Vonattal megyek Budapestre)

2019. júl. 29. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
keresel egy non stop helyet. Kocsma, étterem, meki akármi.
2019. júl. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz kivenni egy szobát Airbnb-n?

Azért 5 óra az nem kevés éjjel kint az utcán.

2019. júl. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress szállást. Egy kihagyott éjszakával kezdeni az utazást... Ráadásul eléggé kevés non-stop hely van már, ahol el tudsz ücsörögni.
2019. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk rablást meg gyilkosságot vízionálni Budapesten elég meredek, nagyjából a világ legbiztonságosabb fővárosa. Ennek ellenére én is azt javasolnám, hogy keríts egy hostelt, dobd le cuccaidat, aludj 3-4 órát, moss fogat, tusolj egyet indulás előtt. Nagyjából 4 ezer forintról beszélünk és egész másképp indul így a nyaralás.
2019. júl. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk rablást meg gyilkosságot vízionálni Budapesten elég meredek,"


Nem tudom, Te hol élsz, de nemrég Bp belvárosában (nem, nem a VIII.-ik kerület, hanem elvileg jó környék) hajnalban hazatérő lányt raboltak ki az utcánkban, majd pár héttel később fényes nappal egy 13 éves gyereket ütöttek le és raboltak ki.


Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket:

[link]


Kérdező, én is azt javaslom, hogy bár 5 óra nem tünik soknak, azért éjszaka az utcán nem nyerő. Nem tudom, melyik pályaudvarra érkezel vagy hogyan, mivel, de a Nyugati környékén van egy kollégium, Bánki, azt nyáron ki szokták adni, próbálkozz ott szállást keresni.


Még az is a baj, hogy 23.30-kor érkezel, s ez pont az az időpont, amikor már csak éjszakai közlekedés van - tehát nem olyan könnyű eljutni A-ból B-be.


Ha teheted, inkább gyere 1 vonattal korábban és bérelj ki egy szállást. Hidd el, egy buszos út előtt ennyit "megérdemelsz", hogy normális helyen aludj :-)

2019. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cucc be a pályaudvari csomagmegőrzőbe aztán szórakozóhely. Majd alszol a buszon.
2019. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
@5 Egy majd' kétmilliós városban nyilván előfordul az ilyesmi, viszont aki szerint Budapest kicsit is veszélyes, az szerintem maximum Vaduzban járt a világ fővárosai közül. Oslo, Stockholm, Amszterdam vagy Berlin mind sokkal veszélyesebb, Budapestnél talán csak buddhista országok fővárosaiban éreztem magam nagyobb biztonságban, de zsebtolvajlásba még ott is bele lehet futni vagy valami elkeseredett késes emberbe.
2019. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

#7

Neked ezért fizetnek? Budapest egy ótvar hely éjjel is nappal is. Megölni nem fognak, de simán kirabolnak megvernek stb. Budapest éjszakai élet szempontjából Európa sz.ros segglyuka. Ezért nem érdemes az utcán csövelni. El kell menni a legközelebbi non-stop mekibe aztán szevasz.

2019. júl. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aludhatsz nálam.
2020. aug. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!